text-logo

اخبار کاراته اصفهان

با قهرمانانی کار می کنم که از جان مایه می گذارند

ایمان گل محمدی از علي رحيمي می گوید:

با قهرمانانی کار می کنم که از جان مایه می گذارند

ایمان گل محمدی، مربی کاراته فعال گلپایگان حدود بیست و چند سالی است که در این رشته فعالیت دارد و در مدت فعالیتش در مدتی که قهرمانی کار كرده است سابقه حضور در اردوهای تیم ملی کاراته را دارد و در مسابقات کاراته باشگاه های کشور به عناوین متعددی دست یافته است.

وی در مصاحبه اي اختصاصي با روابط عمومي هيات كاراته استان اصفهان با بیان اینکه دنیای مربیگری دنیای پر افت و خیزی هست، گفت: مربی از یک طرف با قهرمانانی از جنس تلاش طرف است، یعنی کسانی که زندگیشان را گذاشته و به مربی اعتماد کردند تا روز به همه آرزو هایشان برسند و از طرفی با و از طرف دیگر با مسئولینی روبرو هستیم که فقط در حد عکس گرفتن و گزارش رد کردن از قهرمانان حمایت میکنند و مهمترین مشکل ما عدم حمایت همه جانبه از طرف مسئولین از قهرمانان است.

وی درباره علی رحیمی، ملی پوش تیم کاراته کارگران تصریح کرد: علی از سال ۸۳ کاراته را شروع کرد و از سال ۸۷ به صورت حرفه ای پا به دنیای قهرمانی گذاشت،‌ وی زندگی فوق العاده حرفه ای را برای خودش رقم زده و تغذیه ، خواب، تمرین ، همه و همه روی اصول است، حتی گاهی اوقات مورد تمسخر دوستان و آشنایان قرار میگرفت اما کم نیاورد و لحظه ای پا پس نکشید.

وی ادامه داد: این قهرمان به استراحت و خوابش اهمیت داده و تغذیه اش بسیار اصولی است، روزی دو سه نوبت تمرین می کند و در واقع تمام زندگیش کاراته است و به واسطه این تلاش ها در یکی از سخت ترین وزن ها در تیم ملی امید فیکس شد و سپس در تیم کارگران نیز انتخاب شد و به همه ثابت کرد که علی به همه ثابت کرد خواستن توانستن است.

گل محمدی با بیان اینکه قطعا علی بهترین نتیجه را در مسابقات کارگران خواهد گرفت، بیان داشت: این بازیکن سال قبل با انگیزه تمرین می کرد و خیلی شب ها قبل خواب پیام هایی میداد با این مضمون که سنسی من امسال فیکس تیم ملی می شوم و از این رو همه منتظر فیکس شدن علی بودیم.

وی ادامه داد: علی شانس کسب سهمیه المپیک در وزن ۶۷ کیلو را داشت اما متاسفانه هیئت کاراته استان اصفهان به مانند خیلی از استان ها نتوانست قهرمان ملی را با هزینه هیئت ، به کاراته وان ترکیه اعزام کند و شانس کسب سهمیه المپیک علی رحیمی و قاسم خوبرو دیگر هم باشگاهی علی که رنکینگ زیر ۱۰۰ دارد خیلی کم شده است.

وی ادامه داد: افتخار میکنم که در کنار همکار عزیزم سید محمد حسن علوی مربی کار بلد و فنی استان اصفهان و شهرستان گلپایگان، با قهرمانانی کار می کنم که از جان مایه میگذارند، در این شهرستان قهرمانان ملی و بین المللی بسیاری دور هم جمع هستند که هر کدوم چندین دوره سابقه حضور در اردو های تیم ملی را داشته اند، سال گذشته ۷ مدال در انتخابی تیم ملی آوردیم و این آمار برای یک باشگاه در شهرستان گلپایگان امار قابل توجهی هست.

این مربی متذکر شد: افتخار میکنیم که پرچم دار کاراته استان اصفهان در این سال ها بودیم و و امیدواریم بتوانیم امسال هم پرچم استان اصفهان و شهرستان گلپایگان را در سکوهای تیم ملی بالا ببریم.

روابط عمومی هیات کاراته استان اصفهان برای این مربي فعال آرزوی موفقیت می کند.

روابط عمومی هیات کاراته استان اصفهان

@Isfahankarate