text-logo

اخبار کاراته اصفهان

تلاش می کنم دست پر برگردم

نماینده کاراته اصفهان در مسابقات جهانی کارگران:

تلاش می کنم دست پر برگردم

علی رحیمی، نماینده کاراته استان اصفهان در تیم ملی کاراته کارگران حضور داشته و برای حضور در مسابقات جهانی آماده می شود.

وی در مصاحبه اي اختصاصي با روابط عمومي هيات كاراته استان اصفهان در خصوص سطح آمادگی خود برای شرکت در این رویداد جهانی گفت: خدا را شکر سطح اردوها عالی است و تمرینات بدنسازی را زیر نظر سنسی حسین کوهی و تمرینات کاراته رو زیر نظر استاد صحرانورد انجام می دهیم، با توجه به این که رشته کاراته برای اولین بار به مسابقاد جهانی اعزام می شود، می توان سطح فنی و تاکتیکی حریفان را سنجید اما تلاش می کنم دست پر برگردم.

رحیمی درباره تمریناتش در گلپایگان بیان داشت: اردوهایی که برگزار می شود، به طور مداوم سطح آمادگی ما را بالا می برد و البته تمرینات شخصی ام زیر نظر سنسی ایمان گلمحمدی و سنسی محمد حسن علوی در سطح آمادگی من تاثیر داشته و جا دارد از مربیای زحمتکشم تشکر کنم و امیدوارم بتوانم با مدال طلا جواب‌ گوشه ای از زحماتشان را بدهم.

این کاراته کای اصفهانی تاکید کرد: تیم ملی کارگران نهم تیرماه در ۱۶ رشته ورزشی با ۱۴۰ نفر ورزشکار به مسابقات بازی های جهانی (المپیک کارگران) اعزام می شود و مسابقات از یازدهم تا شانزدهم تیرماه ادامه دارد.

رحیمی در پایان ابراز امیدواری کرد: انشالله با تلاش و دعای مردم ایران خوشرنگ‌ ترین مدال را کسب میکنم و در آخر میخواهم از پدر و مادر عزیزم و مربیای زحمتکشم سنسی ایمان گل محمدی و سنسی سید محمدحسن علوی قدردانی کنم.

روابط عمومی هیات کاراته استان اصفهان برای این قهرمان در مسابقات جهانی کارگران اسپانیا آرزوی موفقیت می کند.

روابط عمومی هیات کاراته استان اصفهان

@Isfahankarate